Filma Me Titra Shqip: Little Fish

101 min 2021 7.4 / 37
Viti: Feb 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.008
Shikime: 3699
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Të arrish të mbash gjallë një mardhënie te fortë dhe të qëndrueshme, duke përballuar sfida të mëdha. Humbja e vetvetes dhe kujtimeve që të shoqërojnë në çdo hap të jetës që fshin historinë e dashurisë si pasojë e përhapjes së një "misteri" shkatërues.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR