Filma Me Titra Shqip: Madame Claude

112 min 2021 6.3 / 53
Kategoria: Krim Dramatik Romance
Viti: Apr 2, 2021
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 341
Shikime: 4971
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Parisi, fundi i viteve 1960. Madama Klod është në krye të një biznesi prostitucioni të suksesshëm, që i jep asaj pushtet mbi botën franceze politike dhe kriminale. Por fundi i perandorisë së saj është më afër sesa ajo mendon.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR