Filma Me Titra Shqip: The Oak Room

89 min 2020 5.1 / 9
Kategoria: Thriller Horror Mister
Viti: Nov 27, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.999
Shikime: 4315
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Gjatë një stuhie të furishme dëbore, Stivi kthehet në shtëpinë e tij. Kur ai ofron t'i shlyejë një borxh të vjetër një banakieri të thinjur, duke i treguar një histori, ngjarjet e natës shumë shpejt kthehen në dyshime dhe identitete të dyfishta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR