Filma Me Titra Shqip: Wildcat

93 min 2021 0 / 0
Kategoria: Thriller Lufte
Viti: Apr 23, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.789
Shikime: 3983
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një reportere ambicioze e vendosur në Lindjen e Mesme, kapet rob pasi autokolonës së saj i bëhet pritë. Ajo përballet me traumën e së kaluarës së saj dhe duhet të gjejë një mënyrë për të rrëzuar militantët që e rrëmbyen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR