Filma Me Titra Shqip: About Endlessness

76 min 2019 6.5 / 49
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Nov 15, 2019
Gjuha Origjinale: SV
Popullariteti: 6.821
Shikime: 2554
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Me "Rreth Pafundësisë", Roi Anderson i shton veprës së tij kinematografike, një reflektim mbi jetën njerëzore me gjithë shkëlqimin, banalitetin, bukurinë dhe mizorinë e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR