Filma Me Titra Shqip: Trick

106 min 2019 5,6 / 17
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Oct 18, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,8
Shikime: 780
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ai shfaqet çdo hallouin, për të bërë kasaphanë. Vite me radhë, një agjent i FBI-së dhe sherifja e një qyteti të vogël e ndjekin, në dyshimin e fortë nëse ai është një njeri apo një qenie e mbinatyrshme. Cili është Triku në të vërtetë?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR