Filma Me Titra Shqip: Pagglait

114 min 2021 7.3 / 9
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Mar 26, 2021
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 6.305
Shikime: 3429
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E ve menjëherë pas martesës, një grua e re përballet me paaftësinë për t'u ndjerë e pikëlluar, me të afërm të çuditshëm dhe një zbulim befasues për burrin e saj të ndjerë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR