Filma Me Titra Shqip: Russian Raid

103 min 2020 6.9 / 4
Kategoria: Aksion
Viti: Oct 1, 2020
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 10.415
Shikime: 4096
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nikita, një ish-operativ rus, është punësuar për të neutralizuar forcat private të sigurisë në një fabrikë të zonës, në mënyrë që punëdhënësi i tij të mundë të zhvatë biznesin nga pronari i fabrikës. Nikita dhe grupi i tij i luftëtarëve të mirë-trajnuar marrin më shumë sesa ranë dakord kur rezulton se fabrika në të vërtetë është në pronësi të një komandanti të rrezikshëm lufte të lidhur me ushtrinë ruse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR