Filma Me Titra Shqip: Belly

96 min 1998 6 / 94
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Nov 4, 1998
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.862
Shikime: 2657
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tomi Braun dhe shoku i tij, Sinsir, janë gangsterë që sigurojnë jetesën duke trafikuar drogë dhe duke organizuar grabitje të armatosura. Por, me kalimin e kohës zbulojnë se përparësitë e tyre ndryshojnë dhe secili duhet të vazhdojë rrugën e vet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR