Filma Me Titra Shqip: Forever in My Heart

90 min 2019 7 / 24
Kategoria: Romance
Viti: Sep 14, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.161
Shikime: 2950
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhena dhe Çarli gjetën dashurinë e tyre në Irlandë por ëndrrat e tyre i ndanë ata. Pas 5 vitesh jeta i takon sërish përballë njëri-tjetrit dhe Xhena tani duhet të vendosë se ku e ka vendin zemra e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR