Filma Me Titra Shqip: The Priest

140 min 2021 5.5 / 6
Kategoria: Dramatik Horror
Viti: Mar 11, 2021
Gjuha Origjinale: ML
Popullariteti: 5.428
Shikime: 2824
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një prift dhe një oficer policie po përpiqen të zgjidhinnjë sërë vetëvrasjesh misterioze.Ndërsa hetimi i tyre mbyllet,ata zbulojnë një krim tjetërme pasoja edhe më të largëta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR