Filma Me Titra Shqip: The Courier

112 min 2021 6.3 / 22
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Mar 18, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 127.621
Shikime: 3321
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një spiun britanik gjatë Luftës së Ftohtë midis SHBA-ve dhe Rusisë mundohet të ndalojë konfliktin midis tyre për armët bërthamore të pozicionuara në Kubë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR