Filma Me Titra Shqip: Unknown

113 min 2011 6,6 / 2296
Kategoria: Aksion Mister Thriller
Viti: Feb 16, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,59
Shikime: 1083
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një burre zgjohet nga koma, vetëm për të zbuluar se dikush i ka marrë identitetin e tij dhe se askush, (as gruaja e tij), se beson më atë. Me ndihmën e një gruaje të re, ai vendos për të provuar se kush është ai në të vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR