Filma Me Titra Shqip: The Devil Below

89 min 2021 5.7 / 20
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Mar 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.295
Shikime: 3362
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup gjeologësh dhe një eksploruese shkojnë në Shukum Hills, një qytezë e humbur në malet Apalakia që është braktisur disa dekada më parë nga një zjarr misterioz në minierë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR