Filma Me Titra Shqip: The Tunnel

103 min 2019 6.4 / 134
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Dec 25, 2019
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 22.621
Shikime: 4070
Pershkrimi
Kur një kamion përplaset në një tunel në Norvegji në mes të një stuhie dëbore, është në duart e të mbijetuarve dhe të skuadrës së shpëtimit të sigurohen që dita të mos përfundojë në tragjedi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR