Filma Me Titra Shqip: Dr. Bird's Advice for Sad Poets

109 min 2021 5.4 / 8
Kategoria: Komedi
Viti: Jan 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.423
Shikime: 3367
Pershkrimi
Në botën e ngarkuar emocionalisht, të egër dhe me humor të 16-vjeçarit Xhejms Uitman, ne shohim luftën e tij për të kapërcyer ankthin dhe depresionin duke kërkuar këshilla nga Dr. Bird - një terapist imagjinar i pëllumbave - pas zhdukjes së motrës së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR