Filma Me Titra Shqip: Biggie: I Got a Story to Tell

97 min 2021 7 / 39
Kategoria:
Viti: Mar 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.771
Shikime: 2833
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ky dokumentar përmban pamje të rralla të filmuara nga miku më i mirë i Christopher Wallace, Damion "D-Roc" Butler, dhe intervista me familjen dhe miqtë e tij më të ngushtë, duke zbuluar një anë të Biggie Smalls që bota kurrë nuk e dinte.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR