Filma Me Titra Shqip: Into the Beat

98 min 2020 6.2 / 57
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jul 16, 2020
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 32.213
Shikime: 3389
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një balerinë zbulon rastësisht hip-hopin dhe përballet me një zgjedhje të vështirë: Të ndjekë rrugën e familjes së saj ose dashurinë e sapo gjetur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR