Filma Me Titra Shqip: Mortal Kombat

110 min 2021 8.2 / 735
Viti: Apr 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3500.808
Shikime: 5617
Pershkrimi
Luftëtari i arteve marciale MMA, Kol Jang, i cili në venat e tij ka gjakun e një ninxha të vdekur shekuj me parë, takon kampionët më të mëdhenj të Tokës. Dhe së bashku ata do të përballen me armiqtë nga Bota e Jashtme, në një betejë të rrezikshme e të rëndësishme për universin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR