Filma Me Titra Shqip: Night in Paradise

131 min 2020 7.2 / 72
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Sep 3, 2020
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 865.362
Shikime: 3809
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një tragjedie mizore, një mafioz kthehet në shënjestrën e një bande dhe shkon të fshihet në ishullin Jeju, ku fillon të afrohet me një grua që vuan nga demonët e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR