Filma Me Titra Shqip: Spontaneous

102 min 2020 7.3 / 176
Kategoria: Komedi Horror
Viti: Oct 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.396
Shikime: 3760
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e egër e dashurisë gjatë rritjes ... dhe hedhjes në erë. Kur studentët në shkollën e tyre fillojnë të shpërthejnë (vërtetë), studentët e vitit të fundit Mara dhe Dilan përpiqen të mbijetojnë në një botë ku secili moment mund të jetë i fundit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR