Filma Me Titra Shqip: Miss

107 min 2020 7.5 / 69
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 21, 2020
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 9.107
Shikime: 3969
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndryshe nga djemtë e tjerë të moshës së tij, ëndrra e Aleksit është të bëhet Mis Franca. Pas një jetë të vështirë me vdekjen e prindërve të tij, i dyzuar midis një trupi mashkullor dhe një brendësie femërore, ai përpiqet të fitojë vetëbesimin dhe të kuptoj vendin e tij në botë duke garuar në konkursin e Mis Francës 2020.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR