Filma Me Titra Shqip: Where'd You Go, Bernadette

103 min 2019 6,5 / 125
Kategoria: Dramatik Komedi Mister
Viti: Aug 16, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,389
Shikime: 1931
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ish-arkitektja e talentuar Bernadet Foks duket se i ka të gjitha: një shtëpi të bukur në Siatëll, një burrë të suksesshëm e të dashur dhe një vajzë adoleshente, nxënëse e shkëlqyer. Kur Bernadeta papritmas zhduket pa lënë gjurmë, familja e saj e shqetësuar fillon në një aventurë emocionuese për të zgjidhur misterin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR