Filma Me Titra Shqip: Maya the Bee: The Golden Orb

88 min 2021 7.3 / 18
Viti: Jan 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.787
Shikime: 2241
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Maja, një bletë e vogël kokëfortë dhe shoku i saj më i mirë, Uilli, shpëtojnë një milingonë princeshë, ata e gjejnë veten në mes të një beteje buburrecash, e cila do ti çojë në një botë krejtësisht të re dhe do të testojë miqësinë e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR