Filma Me Titra Shqip: Senior Moment

92 min 2021 7.3 / 4
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Mar 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.639
Shikime: 3799
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi bëri drift me makinën e tij Porsh në Palm Springs, një pilot i pensionuar i NASA-s humbet patentën. I detyruar të përdorë transportin publik, ai takon Karolinën dhe mëson të vozitë përsëri në dashuri dhe jetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR