Filma Me Titra Shqip: Jathi Ratnalu

123 min 2021 7.6 / 8
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Mar 11, 2021
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 3.616
Shikime: 2770
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Komploti rrotullohet rreth tre të burgosurve. Ata, lirohen dhe mendojnë një jetë të lumtur jashtë. Por, gjërat marrin tjetër drejtim dhe sjellin telashe. A mundet të gjejnë lumturi dhe dashuri tani?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR