Filma Me Titra Shqip: Wild Dog

122 min 2021 5.8 / 4
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Apr 2, 2021
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 6.071
Shikime: 4694
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një prezantim dramatik i gushtit të 2007-ës. Bombardimet në Hyderabad dhe hetimet e thëna nga pikëpamja e AKH-së.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR