Filma Me Titra Shqip: The Year Earth Changed

48 min 2021 7.9 / 13
Kategoria:
Viti: Apr 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.242
Shikime: 2647
Trailer: YouTube
Pershkrimi
The Year Earth Changed është një dokumentar me kohë, i veçantë që merr një qasje të re ndaj karantinës dhe historive ngritëse që kanë dalë prej saj. Nga dëgjimi i këngëve të zogjve në qytete të shkreta deri te balenat që komunikojnë në mënyra të reja për të hasur kapiara në periferitë e Amerikës së Jugut, njerëzit në të gjithë botën kanë pasur mundësinë të merren me natyrën si kurrë më parë. Ky film special një orësh tregon se si ndryshimet në sjelljen njerëzore - zvogëlimi i trafikut të anijeve
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR