Filma Me Titra Shqip: The Boss's Daughter

98 min 2016 5.3 / 67
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Jan 6, 2016
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 5.422
Shikime: 4105
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vital është një përgjegjës pune 40 vjeçar në një fabrikë tekstili. Ai bie në dashuri me vajzën e shefit të tij kur ajo e zgjedh atë për një studim ergonomik, por marrëdhënia e tyre tërheq tërbimin dhe mosmiratimin e të gjithëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR