Filma Me Titra Shqip: Wine Country

103 min 2019 5,6 / 290
Kategoria: Komedi
Viti: May 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,65
Shikime: 429
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për të festuar 50 vjetorin e shoqes së tyre, 6 mikesha të vjetra nisen në një udhëtim në luginën e Napës, por problemet e jetës, keqkuptimet e ndryshme midis tyre dhe fakti që ndoshta nuk janë më aq të reja se ato mendojnë e bëjnë fundjavën më të ngatërruar, por edhe më interesante dhe argëtuese.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR