Filma Me Titra Shqip: Let's Go to Prison

84 min 2006 5.7 / 187
Kategoria: Komedi Krim
Viti: Nov 17, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.861
Shikime: 3092
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një hajdut vendos të hakmerret ndaj gjykatësit që e dënoi atë me burg disa herë, duke u bashkuar me djalin e tij në burg dhe duke e kthyer jetën e tij një makth të vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR