Filma Me Titra Shqip: For the Sake of Vicious

80 min 2021 3 / 1
Kategoria: Aksion Horror Mister
Viti: Apr 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 58.496
Shikime: 3179
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një infermiere që punon me orë të tëra shtesë kthehet në shtëpinë e saj për të gjetur një maniak që fshihet me një peng të rrahur keqas. Diçka e papritur ndodh dhe situata kthehet në një luftë të mirëfilltë mbijetese.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR