Filma Me Titra Shqip: A Regular Woman

90 min 2019 7.1 / 27
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: May 9, 2019
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 4.829
Shikime: 4910
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua gjermane me origjinë turke lufton për të arritur jetën që ëndërron. Pasi përballet me kundërshtimin dhe kërcënimet e familjes së saj, ajo vendos të largohet për të realizuar qëllimin e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR