Filma Me Titra Shqip: 86 Melrose Avenue

0 min 2021 7.3 / 4
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Apr 19, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.91
Shikime: 3672
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-marins PTSD hyn në një galeri, duke marrë peng dhe duke i detyruar pengjet të përballen me të kaluarën e tyre komplekse dhe vdekshmërinë e afërt, ndërsa koha kalon.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR