Filma Me Titra Shqip: Tom Clancy's Without Remorse

109 min 2021 7.2 / 293
Viti: Apr 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 359.439
Shikime: 6245
Pershkrimi
John Clarku, një ushtar i Forcave Speciale Amerikane kërkon hakmarrjen për vrasjen e gruas së tij, por e gjen veten pjesë të një konflikti më të madh midis SHBA-ve dhe Rusisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR