Filma Me Titra Shqip: Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

117 min 2020 8.3 / 830
Viti: Oct 16, 2020
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 1691.258
Shikime: 3803
Pershkrimi
Një djalë i rritur dhe një djalë tjetër që zbulon fuqinë e tij të vërtetë kur fle, hipin në Trenin e Pafundësisë në një mision të ri me Shtyllën e Flakës. Misioni i tyre është të mposhtin një demon i cili ka torturuar njerëzit dhe duke vrarë vrasësit e demonëve që e kundërshtojnë atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR