Filma Me Titra Shqip: Infection

95 min 2020 6.4 / 10
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Dec 17, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 4.324
Shikime: 3534
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Venezuelë shpërthen një epidemi me një virus tërbimi, dhe një baba përpiqet të shpëtojë djalin e tij nga infektimi.Në Venezuelë shpërthen një epidemi me një virus tërbimi, dhe një baba përpiqet të shpëtojë djalin e tij nga infektimi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR