Filma Me Titra Shqip: Mission: Possible

0 min 2021 5.3 / 4
Kategoria: Komedi Aksion
Viti: Feb 17, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 7.134
Shikime: 3710
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një agjente sekrete kineze Da-hee merr informacione se një numër i madh armësh zjarri të paligjshme po futen në Kore dhe është dërguar për të hetuar rastin. Ajo takon Su-hanin, i cili supozohej ta ndihmonte në këtë rast, por për shkak të aftësive të tij të dobëta, ata vazhdojnë të zihen për gjëra të parëndësishme. Por kur dëshmitarët e tyre vriten papritmas, ata të dy bëhen të dyshuarit kryesorë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR