Filma Me Titra Shqip: Seaspiracy

89 min 2021 8 / 170
Kategoria:
Viti: Mar 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.331
Shikime: 1153
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një i apasionuar pas jetës në oqean, vendos të dokumentojë dëmin që njerëzimi i bën specieve detare dhe zbulon korrupsionin alarmues global.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR