Filma Me Titra Shqip: She was the Deputy's Wife

95 min 2021 0 / 0
Kategoria:
Viti: Mar 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.408
Shikime: 3045
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një hajdut kapet dhe planifikohet të varet, gruaja e zëvendësit lokal merr një vendim që do t'i ndryshojë përgjithmonë jetën asaj. Mabel është e dashuruar me burrin e arrestuar. A do të qëndrojë besnike ndaj burrit të saj Xhonatanit apo do të ndjekë zemrën e saj?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR