Filma Me Titra Shqip: Things Heard & Seen

121 min 2021 6 / 217
Viti: Apr 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 106.946
Shikime: 4460
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një artiste shkon për të jetuar ne luginën Hudson me familjen e saj. Ajo fillon të dyshojë se martesa e saj ka diçka të fshehtë dhe të errët, gjë të cilën ajo e zbulon në shtëpinë e saj të re.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR