Filma Me Titra Shqip: Lommbock

102 min 2017 6.8 / 85
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 23, 2017
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 4.953
Shikime: 2302
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Stefan dhe Kai takohen përsëri pas disa vitesh. Stefan është bërë një avokat i suksesshëm në Dubai ndërsa Kai ka mbetur në qytetin e tyre të lindjes. Kai ka probleme me marrëdhëniet me nejrëzit dhe po përpiqet shumë të komunikojë me thjeshtrin e tij që po has telashe serioze me disa shitës droge. A mund t'i zgjidhin problemet Kai dhe Stefan? Po me mikun e tyre të vjetër Frank, çfarë ndodh?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR