Filma Me Titra Shqip: No Clue

96 min 2014 5 / 12
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 7, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.071
Shikime: 2633
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një rast identiteti të gabuar, një shitës punësohet si detektiv privat nga një grua për të gjetur vëllain e saj të zhdukur dhe ndërlikimet rriten.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR