Filma Me Titra Shqip: You're Not You

104 min 2014 7,4 / 503
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 10, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,887
Shikime: 551
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një dramë e përqëndruar një pianist klasik i cili është diagnostikuar me ALS dhe nje studenti që bëhet kujdestari i tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR