Filma Me Titra Shqip: Rebellion

136 min 2011 6.5 / 67
Kategoria: Dramatik Aksion Histori
Viti: Nov 16, 2011
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 6.265
Shikime: 3707
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Disidentët në një territor francez, përtej detit, sulmojnë një stacion policie dhe marrin pengje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR