Filma Me Titra Shqip: Sweethearts

107 min 2019 6.1 / 21
Kategoria: Komedi Aksion Krim
Viti: Feb 14, 2019
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 4.862
Shikime: 3373
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Të detyruara së bashku nga fati dhe një grabitje diamantesh e ekzekutuar keq, kriminelja profesioniste Mel dhe pengu i saj Franziska, janë në një garë me kohën. Shpejt, të ndjekura nga një detektive e pamëshirshëme dhe bota e pangopur e Berlinit, çiftit të mospërputhur nuk u mbetet gjë tjetër veçse të punojnë së bashku.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR