Filma Me Titra Shqip: Jakob's Wife

98 min 2021 6.7 / 25
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Apr 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.108
Shikime: 3577
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ana, e martuar me një Ministër të një qyteti të vogël, ndjen se jeta e saj është tkurrur gjatë 30 viteve të fundit. Takimi me "Mjeshtrin" i sjell asaj një ndjenjë të re të fuqisë dhe oreksin për të jetuar më e guximshme. Sidoqoftë, ndryshimi vjen me një ndryshim të madh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR