Filma Me Titra Shqip: The Mitchells vs. The Machines

114 min 2021 8.1 / 434
Viti: Apr 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 362.263
Shikime: 3388
Pershkrimi
Kejti, një vajzë e re, do të nisë shkollën e filmit dhe bashkë me prindërit, vëllain e vogël dhe qenin nisin rrugëtimin me makinë. Por planet e tyre për t’u lidhur si familje, ndërpriten kur pajisjet elektronike vijnë në jetë për të bërë një kryengritje. Me ndihmën e dy robotëve miqësorë, Miçëllsat duhet të bashkohen për të shpëtuar njëri-tjetrin dhe planetin nga revolucioni teknologjik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR