Filma Me Titra Shqip: Voyagers

108 min 2021 6.3 / 60
Viti: Apr 8, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 90.349
Shikime: 4904
Pershkrimi
Një ekuipazh astronautësh ndërmarrin një mision ku mbizotëron paranoja dhe çmenduria, duke I bërë të mos kuptojnë çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR