Filma Me Titra Shqip: Wrong Place, Wrong Time

84 min 2021 0 / 0
Kategoria: Aksion Horror Thriller
Viti: May 4, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.531
Shikime: 4469
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një skuadër mercenarësh, pasi vjedhin 14 bilion dollarë nga Karteli Meksikan dhe Mafia Ruse, gjejnë strehim në shtëpinë e një familje misterioze me sekrete shqetësuese.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR